Serdecznie zapraszamy na koncert jazzowy w wykonaniu Tomaszewski Kubiszyn Dobrowolski Trio.
Zespół wystąpi w składzie:
Paweł Tomaszewski – fortepian, instrumenty klawiszowe,
Robert Kubiszyn – kontrabas, gitara basowa,
Paweł Dobrowolski – perkusja.
Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca „Z klasyką przez Polskę”.
Wstęp na koncert jest bezpłatny! Darmowe wejściówki są do odebrania w Kasie NDK (liczba miejsc ograniczona).




