"Chory na sukces"

15.05.2018 l 19.00 / Scena NDK / bilety: 85 PLN parter, 75 PLN balkon

 "Chory na sukces"   spektakl kabaretowy z plejadą polskich artystów sceny rozrywkowej, który pozwoli widzom „załapać”się na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski 

Spektakl kabaretowy "Chory na sukces " jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty , którego na zmianę  grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”)  którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia - jak twierdzą niektórzy - jego narcyzowatej osobowości.

W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi:  Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke  (słynny  Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”),  Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się  podlizując,  a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki , które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość  i dotykając spraw, które są nam wszystkim bliskie.

Spektakl kabaretowy „Chory na sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest  się  „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl.

Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!


 kup bilet przenternet

 

 

Written By:

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 



Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnie wpisy Nyski Dom Kultury

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.