Mały Tryton

 

Gala Małego Trytona Nyskiego 

03.02.2018 o 17.00 / sala widowiskowa NDK / 

3 lutego w Nyskim Domu Kultury odbędzie się uroczysta gala Małego Trytona Nyskiego. To już II edycja tej imprezy.

Honorowe wyróżnienie „Mały Tryton Nyski” jest wyrazem uznania społeczności lokalnej i przyznawane jest dzieciom oraz młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych: od rozpoczęcia 6 roku życia do ukończenia 9 roku życia oraz od rozpoczęcia 10 roku życia do ukończenia 15 roku życia, zaangażowanym w działalność na rzecz Gminy Nysa, w różnych dziedzinach życia obejmujących w szczególności: kulturę, sport, edukację, promocję, działalność na rzecz społeczności lokalnej oraz działalność charytatywną.

Honorowe wyróżnienie pn. „Mały Tryton Nyski" można otrzymać  tylko raz. Wyłonienia nominowanych i wyboru laureata  dokona  Kapituła Małego Trytona  Nyskiego. Kapituła, spośród zgłoszonych kandydatur wyłoni do pięciu nominowanych.

Oficjalne odczytanie werdyktu Kapituły oraz wręczenie laureatowi  statuetki odbędzie się na uroczystej  Gali „Trytona Nyskiego” w dniu 3 lutego 2018 r. o godz. 17.00 w Nyskim Domu Kultury.

Written By:

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.