Kabaret Smile

Kabaret Smile

15.10.2017 o godz. 16:00 / sala widowiskowa Nyskiego Domu Kultury / bilety: 55 PLN parter, 45 PLN balkon / bilety w sprzedaży od 7 września br.

Nyski Dom Kultury zaprasza na występ Kabaretu Smile, który odbędzie się w 15 października  2017 o godz. 16:00 w sali widowiskowej NDK

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności.
 
Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne.
 
Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny. 
 
Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile - nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.
 
 

 

Written By:

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnie wpisy Nyski Dom Kultury

Copyright © 2017 . Wszelkie prawa zastrzeżone.