poniedziałek, 09 październik 2017 18:00

Koncert charytatywny

Autor 

9 października w Nyskim Domu Kultury odbył się  koncert charytatywny oraz aukcja dzieł artystów-plastyków na rzecz  Nyskiego Hospicjum. Zapraszamy do obejrzenie videorelacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koncert charytatywny

9 października w Nyskim Domu Kultury odbędzie się  koncert charytatywny oraz aukcja dzieł artystów-plastyków na rzecz  Nyskiego Hospicjum.

9.10.2017 18.00 / sala widowiskowa Nyskiego Domu Kultury/ Bilety do nabycia w siedzibie Hospicjum, Nysa ul. Sienkiewicza 7B 

Gwiazdą koncertu będzie Zbigniew Zamachowski, utalentowany aktor, autor muzyki i tekstów piosenek. Jest absolwentem technikum ekonomicznego i szkoły muzycznej, w 1985 roku ukończył Wydział Aktorski PWSFiT w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Grał między innymi w filmach Kazimierza Kutza ("Pułkownik Kwiatkowski", "Zawrócony", "Sława i chwała"), Krzysztofa Kieślowskiego ("Dekalog 10","Trzy kolory: Biały") oraz Andrzeja Wajdy, Jacka Borowskiego, Macieja Wojtyszki, Filipa Bajona i Wojciecha Marczewskiego. Jego debiut w filmie to wspaniała rola Ryśka w "Wielkiej majówce" Krzysztofa Regulskiego z 1981 roku. Jest laureatem licznych nagród, zarówno polskich ( Wiktory'93 i '96, Złota Kaczka'93, Nagroda Bardiniego'97) jak i zagranicznych. W latach 1985-97 występował w Teatrze Studio w Warszawie. Obecnie pracuje w Teatrze Narodowym.

Przed recitalem Zbigniewa Zamachowskiego odbędzie aukcja dzieł artystów-plastyków na rzecz Nyskiego Hospicjum.

 

 

 

          

 

 

 

Nyski Dom Kultury

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kulturalnej.

 

Inne wpisy z tej kategorii: « Sukces Anny Wiktorii Mr Scrooge »

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.